Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka rolno-budowlana Olsza

Olsza, wielkopolskie

  • 189 000 zł
  • 5 147 m²
  • 36,72 zł/m²

Zdjęcie

Karolina Nika

Skontaktuj się

Działka rolno-budowlana Olsza

Olsza, wielkopolskie

zaktualizowane:
30 kwietnia 2026

189 000 zł

5 147 m²

36,72 zł/m²

Działka rolno-budowlana Olsza

Zaktualizowane: 30 kwietnia 2026

189 000 zł 5 147 m² 36,72 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 189 000 zł (36,72 zł/m²)
  • Forma własności: własność
  • Działka: budowlano-rolna, 5 147 m²
  •   kształt: prostokąt; teren pochyły
  •   dojazd drogą nieutwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: woda w drodze
  • Źródło: biuro nieruchomości: Nowakowski Home, zaktualizowane: 30.04.2026
  •   numer ogłoszenia: 35/15637/OGS

Lokalizacja

Opis nieruchomości

W Olszy, w gminie Śrem oferujemy dwie unikatowe działki o powierzchni ponad 5000 m² każda.
Działki z myślą o klientach poszukujących czegoś więcej, niż standardowej nieruchomości.

WYOBRAŹ SOBIE
Poranki bez pośpiechu.
Przestrzeń, która naprawdę należy do Ciebie.
Dom, który nie jest kompromisem tylko świadomym wyborem.
Miejsce, gdzie zamiast ścian sąsiadów masz własny horyzont.

Szerokość frontu każdej z działek ok. 23 m. (...)

Agent

Karolina Nika

453 288...

453 288 592

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Nika

453 288...

453 288 592

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Karolina Nika

Zostaw telefon, oddzwonimy